رنگ مو و مواد جانبی 

زیرشاخه‌ها

 • رنگ مو

  رنگ مو، یکی از کالاهایی است که تقریبا در سبد خرید تمام بانوان وجود دارد و انتخاب طیف رنگ مو، تیرگی یا روشنی آن، میزان پوشش دهی، براقیت و دوام آن، برند رنگ مو، ایرانی یا خارجی بودن آن و مواردی از این قبیل در هنگام خرید، ذهن را به خود مشغول می کند.
  ما سعی کرده ایم تا جایی که امکان دارد، اطلاعات کامل و مفیدی را در مورد رنگ موها به شما ارائه نماییم تا بتوانید بهتر و سریعتر رنگ موی خود را انتخاب کنید.مجموعه رنگ موهایی که عرضه کرده ایم، معتبر ترین و پرفروشترین برندهای موجود در بازار حال حاضر کشورمان هستند و سعی خواهیم کرد به مرور، این مجموعه، کاملتر و گسترده تر شود.
  کاتالوگهایی که برای هر دسته از رنگ موها مشاهده می کنید، به طور اختصاصی برای گالری یاس و به صورت کاملا حرفه ای و با کیفیت بالا تهیه شده اند تا با کاتالوگهای فیزیکی، مطابقت کامل داشته باشند.

 • اکسیدان

  اکسیدانها، محصول جانبی رنگ مو محسوب می شوند و اکثر تولید کنندگان رنگ مو، اکسیدان نیز عرضه می کنند.

  برای استفاده از رنگ مو، ابتدا باید آن را با اکسیدان مناسب ترکیب نمود.

 • مواد دکلره

  مواد دکلره مو، محصولاتی هستند که رنگدانه های تیره طبیعی مو را از بین می برند و پس از استفاده از آنها، موها، روشنتر می شوند در نتیجه، عمل رنگ کردن، بهتر و با نتیجه بهتر انجام می شود.گاهی هم از مواد بی رنگ کننده، برای قسمتهای محدودی از مو، استفاده می شود و چه بسا بعد از آن، رنگ مو هم مصرف نشود و موها، به حالت روشن بعد از بی رنگ شدن رها شوند.دسته ای از مواد دکلره نیز هستند که عمل بی رنگ کردن و رنگ آمیزی موها را همزمان انجام می دهند که به آنها مواد دکلره رنگی می گویند.
  عمل بی رنگ کردن موها، اصطلاحا دکلره کردن نام دارد و مواد بی رنگ کننده مو را مواد دکلره می گویند.
  محصولات دکلره، به دو صورت پودر و کرم، یافت می شوند.

 • ریموور

  ریموور، محصولیست که برای پاک کردن رنگ نامطلوب از  روی موها به کار می رود.معمولا برای از بین بردن رنگهای مشکی، قرمز یا بنفش تیره که به هیچ عنوان از روی موها پاک نمی شوند، استفاده می شود.

در هر صفحه
نمایش 349 - 360 از 361 آیتم
نمایش 349 - 360 از 361 آیتم